44 Comments
Rašyti atsiliepimą

Jūsų el. paštas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

Išvalyti atsiliepimo formąPateikti

 1. Vilius Šapola

  Esame nuoširdžiai dėkingi Vilniaus laidojimo rūmų „Ritualas“, esančių Olandų g., kolektyvui ir direktorei Jolantai Sprainaitienei už profesionaliai ir rūpestingai suteiktas paslaugas mums sunkiu metu, 2017 m. rugpjūtį mirus mūsų mylimam šeimos nariui. Laidojimo rūmuose buvo atliktas kūno paruošimas bei tinkamai parinkti visi reikmenys. Kadangi laidotuvės vyko Alytuje, „Ritualo“ darbuotojai taip pat suteikė gabenimo paslaugą, o direktorei bendradarbiaujant su Alytaus laidojimo paslaugų įmone „Skausmo užuovėja“, buvo sklandžiai ir operatyviai suderinti šarvojimo salės klausimai. Esame labai patenkinti paslaugų kokybe situacijoje, kai tai svarbu, ir maloniu aptarnavimu. Ačiū.

  Artimieji

 2. Kastytis Jodis

  Visos šeimos vardu išreiškiu širdingiausią padėką laidojimo namų ,,Ritualas“ kolektyvo darbuotojams ir vadovei už finansinę paramą taikant nuolaidą, laidojant 10-ties vaikų mamą, Marianą Jodienę. Dėkojame, kad šį skausmo laikotarpį buvote užjaučiantys. Ačiū, ačiū, ačiū!!! Dievo palaimos jūsų veikloje.
  Marianos vyras Kastytis ir 10 vaikų.

 3. Danutė Poškienė:

  Labai dėkoju darbuotojams už nuoširdumą, pagalbą, lankstumą.Ypač dėkinga gerb. Žanai už jos supratimą, įsiklausymą ir pagalbą mums sunkiu metu. Dėkoju už aukštą kvalifikaciją ir kompetenciją. Linkiu kantrybės ir geros kloties šiame psichologiškai sunkiame darbe.

 4. Liūdintys artimieji

  Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus laidojimo rūmų „Ritualas“ darbuotojams už širdingą rūpestį ir pagalbą, palydint į paskutinę kelionę mūsų mylimą vyrą, tėvelį, senelį, prosenelį Vaclovą Banevičių. Dėkojame už gerumą, itin kokybišką aptarnavimą, gerą toną, atidumą, dėmesingumą, rūpestį bei užuojautą. Tai buvo labai svarbu mums, atsisveikinant su mylimu žmogumi. Didelis ir nuoširdus ačiū visiems darbuotojams! Didelė padėka įstaigos vadovei! Pagarbiai, Elena Banevičienė, vaikai, anūkai, proanūkiai.

 5. Jūratė ir Neal Bucrynski

  Labai ačiū už jūsų darbą, viskas buvo puikiai organizuota, ir mano mamytei išlydėjimas vyko sklandžiai. Ir toliau dirbkite taip, kad artimiesiems atpultų rūpestis už visą organizavimą tokią skausmingą valandą. Dar kartą ačiū, Jūratė ir Neal Bucrynski

 6. Oksana

  Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Jūsų įmonei už puikų darbą. Esate tikri savo srities profesionalai! Taip pat labai noriu padėkoti Jūsų darbuotojui Juozui. Jis yra fantastiškas žmogus! Moka ir paguosti, ir pakalbinti. Net trūksta žodžių apsakyti šio žmogaus gerumui. Iš visos širdies sakau jam nuoširdų AČIŪ. Oksana

 7. Liūdintys artimieji

  …Gyvename ir sotūs esame ne duona. Stiprybės semiamės ne šulinio vandens. Dalinames širdim ir tuo,kas tik Žmonėms teduota… Dėkojame Už širdingą rūpestį ir pagalbą palydint į paskutinę kelionę mūsų mylimą Iriną Panfilovą. Visiems Vilniaus laidojimo rūmų darbuotojams, ypač gerb. p. Kristinai. Telydi Jus Dievo Palaima. Liūdintys artimieji

 8. Vaitiekus Prokapas

  Nuoširdus ačiū už rūpestį , pagalbą palydint į paskutinį kelionę mano seserį. Visiems Vilniaus laidojimo rūmų darbuotojams.

 9. Audronė

  Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus Laidojimo Rūmų darbuotojams už aukšto lygio pasiūlytas paslaugas, surinktą puikią komandą, kultūringą ir atjaučiantį aptarnavimą, patarimus, kontaktus, sunkiausią valandą, staiga mirus tėveliui , savaitgalio rytą. Atliktą profesionalų darbą, šarvojant ir nuomojant šarvojimo salę, jos aptarnavimą. Likau sužavėta, jaučiausi saugiai ir patikimai. Su didele pagarba ir padėka Audronė Marcinkutė

 10. S.Molotokaitė

  Nuoširdžiai dėkoju Jūsų darb. Dovilei už dėmesingumą, atidumą ir pagalbą mano velionei žmonai. Pagarbiai – Leonas Molotokas Dėkojame gerb. Dovilei už nuoširdžią nepriekaištingą darbą palydint mano Mamą. Velionės duktė – S.Molotokaitė

 11. Gertrūda

  Tiesiog labai dėkoju už puikų,gražų aptarnavimą rūmų darbuotojams laidojant š.m. liepos 30 d. mano vyrą Joną Tumelį. Ypač didelis dėkui p. Danutei ir administratoriui Juozui. Su didžiulė pagarba Jono Tumelio žmona Gertrūda, sūnus su šeima ir artimieji.

 12. Rita

  Nuoširdžai dėkojame darbuotojams už gerą aptarnavimą. Ypatingai ačiū už puikiai atliktą grimą A.A. mano mamai.

 13. Rimas

  Didelis ačiū Natalijai Vėbrienei už nepaprastą gerumą ir atjautimą sunkią valandą.

 14. Indrė

  Noriu visų vardu padėkoti už nepriekaištingą aptarnavimą visam Vilniaus laidojimo rūmų kolektyvui, aptarnaujančiam administratoriui salėje už nepriekaištingą aptarnavimą, užuojautą, supratimą ir šilumą išgyvenant mums sunkų momentą mūsų gyvenime palydint į paskutinę kelionę mano tėtį Rimą Mirauską. Nuoširdus Jums ačiū. Padėka prašome skaityti internetiniame puslapyje Ačiū.lt.

 15. Ala Miškinienė: Padėka

  2013 metų gruodžio 28 d. turėjiome laiduotuves, buvome maloniai nustebe tokiu neprekaištingu aptarnavimu. Prašome perduoti dideli ačiu visiems darbuotojams vilniaus laidojimo rūmų o ypač administratoriui p. J Kapleriui ir vadybininkui p. R. Jusiui. Tikrai tvarkant visokius reikalus senai nebuvau taip greitai, maloniai ir neprekaištingai aptarnaujama. Nuoširdžiai dekuojame jums visiems ir linkime sekmingų ir sveikų 2014 metų. Jei reikia smulkiau, tai buvo šarvuotas ir laidojamas K. Tubelevič 2013 m. gruodžio 28 d. 4 salėje

 16. Zita

  Nuoširdžiai dėkoju kolektyvui už kokybiškai atliktą darbą ir malonų aptarnavimą.

 17. Kristina Seniavskiene

  Uz profesionaluma, operatyviai suteikta pagalba organizuojant musu alpinisto E.Marksaicio kelione i Lietuva labai nuosirdziai dekoju p.Jolantai ir visam tuo metu dirbusiam kolektyvui. Labai aciu, kad taip mylite savo darba.PagarbiaiKristina Seniavskiene

 18. V.M. Armonavičienė

  Aš, V.M. Armonavičienė, širdingai dėkoju laidojimo rūmų darbuotojams už gerumą, kokybišką aptarnavimą, atidumą sunkioje valandoje laidojant savo vyrą.

 19. Eglė

  Teko turėti reikalų su šia įmone. Džiaugiamės darbuotojų profesionalumu ir kultūringu aptarnavimu. Tikrai labai nuoširdžiai pagelbėjo mūsų šeimai sunkią valandą. Kainos normalios, palyginus su kitomis įmonėmis, tai daug paslaugų kainuoja pigiau.

 20. Stanislavas

  Aš, Stanislavas Jankelevičius, ir mano žmona Halina širdingai dėkojam laidojimo rūmų darbuotojams už gerumą , mandagumą ir žmonišką elgesį laidojant žmonos seserį Jadvygą.

 21. Adelė Radžvilienė

  Nuoširdžiai dėkoju ritualinių paslaugų biuro“ Vilniaus laidojimo rūmai“ direktorei Jolantai Sprainaitienei ir darbuotojams už suteiktą nuoširdžią pagalbą laidojant Juozą Radžvilą. Dėkoju už Jūsų parodytą jatrumą, dėmesingumą, supratingumą, rūpestį tokiu sunkiu momentu. Tepadeda Jums Dievas. Žmona.

 22. Rimantas Dulevičius

  Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus laidojimo namų kolektyvui, asmeniškasi Jevgenijui už nuoširdumą, supratingumą, visokiariopąpadalbą ir dėmesį šarvojant ir laidojant mums labai brangų žmogų dimisijos pulkininką Antaną Dulevičių. Jūsų rūpestis, neapsimestinis buvimas kartu šią sunkią mums valandą padėjo lengviau pakelti tą nenusakomą skausmą netekus brangaus žmogaus.
  Jinkime visam Jūsų kolektyvui stiprybės, supratingumo ir te Jūsų geri darbai lieka žmomių šidyse.
  Visų liūdinčių vardu sūnėnas Rimantas Dulevičius

 23. R. Adomaitienė

  Gerbiama Laidojimo rūmų administracija, prašome Jus perduoti nuoširdžią mūsų šeimos padėką savo darbuotojoms, kurios padėjo mums sunkią valandą 2012.04.11- 13 d.d. laidojant Petrą Adomaitį. Nuoširdų ačiū sakome p.Danutei Sadzevičienei, administratorėms Kristinai ir Natalijai. Pagarbiai Artimųjų vardu Žmona Regina Adomaitienė

 24. Pranas Leitonas

  Dėkui VLR už jų konkretų darbą, palydint anapilin Bronislovą Sudnių. Taip pat, dekingas Lietuvos aktoriui Antanui Šurnai ir Lietuvos jaunimo teatrui, kad nepamiršo 32 metus išdirbusį teatre Bronislovą Sudnių.

 25. Viktorija Kerno, Zibnaida Šarkienė

  Širdingai dėkojame p.Virginijai, padėjusiai mums sunkią minutę už organizavimą, rūpestį, nuoširdumą. Taip pat ačiū visam kolektyvui, padėjusiam palaidoti mūsų močiutę.

 26. Boguslauskų šeima

  a.a.prof.Vytauto Boguslausko šeimos vardu nuoširdžiai dėkojame p. Jevgenijui ir p. Jolantai už pagalbą mūsų šeimai sunkią akimirką organizuojant repatriaciją. Dėkojame už ypatingai profesionalų ir tuo pačiu nuoširdų, supratingą bendravimą, operatyvų informacijos teikimą viso mūsų bendravimo metu. AČIŪ JUMS!

 27. Marina Neviarovskaja

  Širdingai dėkoju visiems laidojimo rūmų darbuotojams, ypatingai Tatjanai Kuleišienėi už neprekaištingą darbą, dėmesį ir rūpestingumą, kuris palengvino mano Mamytės kelią į amžinąjį poilsį.

 28. J. Brazauskienė

  Dėkojame už nuoširdų supratimą sunkią valandą, už korektišką ir taktišką dardą administratorės ir viso personalo. Didelis ačiū visiems darbuotojams ! Didelis ačiū įstaigos vadovei !

 29. Lada Urbanovič

  Ačiū VLR administratoriams ir darbuotojams už palaikima ir nuoširduma sunkią mums valandą, taip pat doubkasiam Kazimirui ir Vytui už profesionaliai ir gerai atliktą darbą.

 30. Linas Žilius

  Nuoširdi padėka visiems laidojimo rūmų darbuotojams, ypač administratorei Danutei Sadzevičienei. Už profesionalumą, supratingumą ir nuostabų aptarnavimą. Net ir ypatingai sunkiomis akimirkomis toks požiūris į darbą negali likti nepastebėtas. Ačiū.

 31. Giminės ir palydintys

  Dėkingi už Jūsų visų toleranciją ir paslaugų profesionalumą, šarvojant ir palydint mūsų Mamytę ir Močiutę Anastaziją Diržienę. Dėkingi, kad padarėte viską, kad mūsų liūdesys ir pagarba būtų skirta velionei.

 32. Liūdinti anūkė - Jūratė Štravinskienė:

  Dėkoju už nuoširdų rūpinimasį, pagalbą, supratimą ir užuojautą tokiu sunkiu mums metu. Ypatingai dėkoju administratorei ir aptarnaujančiam personalui (10 salė), už geranoriškumą laidojant musų mylimą močiutę Marijoną Gudonienę.
  2010.11.11

 33. R. Jakubčionis

  Nuoširdžiai dėkojame visam Jūsų organizacijos personalui, o ypač darbuotojoms Natalijai ir Žanai, už pagalbą atsisveikinant su Tėveliu J.G. Jakubčioniu. Norime pažymėti, kad profesionalus ir labai žmogiškas visų darbuotojų požiūris į savo darbą, labai palengvino mums išgyvenimus netekties valandą.

 34. Daiva Šiaučiūnienė

  Labai dėkojame Jūsų darbuotojai p. Žanai už rūpestį, supratingumą, taktą mums sunkią artimojo netekties valandą.
  2010.11.08

 35. Janina Blėdienė

  Labai didelis AČIŪ, už supratingumą, nuoširdumą ir didelę pagarbą netekus mamos. Ačiū visiems sutiktiems darbuotojams ir vadovams, už visokeriopą pagalbą. Jūs labai padėjote man, šią sunkią valandą.

 36. Doc.dr. Juozas Žekonis

  Dėkoju Žanai Dobrinskajai už nuoširdų laidojimo paslaugų suteikimą. Reiškiu padėką Remigijui Kairai ir Vladimirui Arčebasovui už 2010 m. rugsėjo mėn. 29 dieną profesionaliai ir kruopščiai atliktą darbą.

 37. Birutė Vaišnytė

  Nuoširdžiausiai dėkojame laidojimo namų darbuotojams duobkasiams Viktorui ir Vladimirui už nuoširdų darbą ir pagarbų bei saugų elgesį su velionio palaikais, perlaidojant mums brangų žmogų – brolį. Jų dėka ši skaudi cerenmonija atlikta profesionaliai. Ačiū

 38. Žmona ir dukros, Šiauliai

  Alvydo Valančiaus atminimui, dėkojame administracijai už didelę pagalbą padedant Tėveliui grįžt namo pas savus. Nuoširdus Jums Ačiū! Ir ypatingai dėkojame p. Jolantai.

 39. Daukševičiai

  Dėkojame organizatoriams už malonų ir šiltą bendravimą, pagalbą ir draugiškumą. Šiandien teko ieškoti šarvojimo salės, paskambinę Jums nedvejodami pasirinkome už tikrai malonų bendravimą.

 40. Jolita Jasinskienė

  Nuoširdi Padėka Jums už tai, kad esate geranoriški, rūpestingi ir užjaučiantys sunkią minutę netekusiems artimų žmonių. Noriu padėkoti Jūsų darbuotojams, kad jie ne tik dirba savo darbą, bet daro tai profesionaliai, su dideliu rūpesčiu ir užuojauta.Tai labai svarbu mums, išlydintiems į paskutinę kelionę savo artimuosius.
  Ačiū.
  Su pagarba:
  Jolita Jasinskienė

 41. Stasė Noreikienė

  Noriu padėkot Vilniaus laidojimo rūmų darbuotojams už užuojautą ir supratingumą. Sunkią valandą mums labai to reikėjo.
  Ažiū didelis už šilumą ir malonų aptarnavimą

 42. R. Noreikis

  Labai dėkoju personalui už jautrumą ir šilumą.

 43. Birutė Jakučionytė

  Nuoširdžiai dėkojame Laidojimo rūmų darbuotojams už puikų, profesionalų darbą. Profesionalumas buvo nuo pat pirmos iki paskutinės minutės išlaikomas aukščiausiam lygyje. Net neįsivaizduoju, kaip Jums visiem tai pavyksta, bet dirbate puikiai. Tai labai labai palengvino mūsų dienas atsisveikinant su artimu žmogumi.
  Nuoširdžiausiai ačiū.

 44. Ruslanas

  Kaip yra sunku ištverti artimo žmogaus netektį ir tuo pačiu metu tvarkyti laidojimo ceremoniją, manau pažįstama daugeliui… Taip nutiko ir mums. Tačiau kas liečia visą organizavimą, dėka šių rūmų darbuotojų, skustis negalėčiau… Viena iš administratorių (vardu Kristina) viską operatyviai suorganizavo, pasirūpino, kad mums sunkią minutę nereikėtų rūpintis įvairiomis nemaloniomis smulkmenomis. Viskas buvo suruošta, patarta kaip, kada ir kur daryti, viskas suorganizuota nuo pradžių iki pabaigos.
  Dekui Jums, kad sunkią minutę Jūs buvote kartu su mumis.
  Ruslanas.