Gėlės – įprastinė ir gilias tradicijas turinti forma užuojautai išreikšti. Pagal galimybes renkamasi paremti ir finansiškai. Tačiau būna atvejų, kai norisi padėti gedulą patiriančiam žmogui ir suteikiant kokią konkrečią dovaną. Štai keletas galimų originalių idėjų:

 

1.Maisto užsakymas gedinčiajam. Patiriant didelį netekties stresą ir tvarkant aibę su netektimi susijusių reikalų gedinčiajam gali būti nelengva pasirūpinti savimi. Tad tikslinga padovanoti jam maisto užsakymą į namus arba lauknešėlį maisto, šitaip parodant rūpestį jam.

2. Geros kokybės šokoladas arba kakava. Jei žmogus nėra priešiškai nusiteikęs šių dalykų atžvilgiu, kokybiškas šokoladas ar kakava gali turėti daug komponentų, padedančių mažinti streso lygį ir gerinti nuotaiką.

3.Eteriniai aliejai ir kiti aromaterapijos dalykai. Egzistuoja skirtingų eterinių aliejų (pavyzdžiui, levandų), turinčių mokslo įrodytą naudą žmogaus nervų sistemai. Jei jūsų pažįstamas gedintysis yra kvapus mėgstantis asmuo, eterinis aliejus gali būti graži simboliška dovana, suteikianti bent jau šiokį tokį raminantį poveikį.

4. Meno terapijos reikmenys. Vėlgi, jei žmogus turi meno krypties pomėgių ar atrodo, kad jam tokie dalykai turėtų patikti, dovanoti meno terapijos reikmenys gali padėti išgyventi gedulą ir saugiai išreikšti savo jausmus šiame procese.

5. Namų tvarkymo paslaugos. Kaip ir pirmasis punktas apie maistą, taip ir šiuo atveju įprasti buitiniai reikalai kaip namų ruoša gali tapti kliūtimi kai kuriems gedulą šviežiai patiriantiems asmenims. Tokiu atveju, tikslinga padovanotu profesionalo paslaugas, kurios padėtų šiam žmogui savo aplinkoje jaustis švariai ir jaukiai net kai tam nėra jėgų.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pateikti atsiliepimą