– Kokie buvo velionio norai? Tai pirmasis klausimas, kurio atsakymą tikslinga suderinti su kitais artimaisiais. Tikėtina, kad norėsite, jog laidotuvių planavimas ir pasirinkimai atitiktų išėjusio žmogaus lūkesčius ir prieš mirtį išreikštus pageidavimus.

– Rinktis įprastinį šarvojimą ar kremavimą? Tai taip pat vienas esminių klausimų atsakyti ir suderinti sprendimą kartu su kitais artimaisiais, ypač jei velionis nepaliko savo sprendimo šia tema.

– Kur velionis bus palaidotas? Atsakius į aukščiau esantį klausimą, reikia pasirinkti kur bus velionio amžinojo poilsio vieta. Nesant kremavimo – tai konkrečios kapinės ir kapo lokacija jose, kremavus palaikus prisideda galimi pasirinkimai kaip kolumbariumas ar pelenų barstymas tam skirtame lauke.

– Kaip bus organizuojamas atsisveikinimas? Galimybės atsisveikinti šarvojimo salėje suteikimas ir kaip šis atsisveikinimas vyks (atsižvelgiant į velionio valią bei, jai nesant, artimųjų norus) – taip pat kertiniai sprendimai, kuriuos reikės priimti.

 

Žinodami atsakymus į šiuos klausimus, padėsite laidojimo paslaugų įmonės darbuotojams kartu su jumis rasti geriausius sprendimus, atitinkančius jūsų ir velionio turėtus lūkesčius.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pateikti atsiliepimą