-Rytų Indonezijoje laidotuvės laikomos svarbiausiu socialiniu momentu asmens gyvenime, tad trunka nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Jose dalyvauja visa bendruomenė bei mirusiojo garbei būna aukojami gyvūnai. Velionis (kuris laikomas tiesiog užmigusiu žmogumi) būna šarvojamas specialiame kambaryje namuose, kur juo simboliškai rūpinasi šeimos nariai.

-Filipinuose, kaip ir Indonezijoje, laidotuvės laikomos vienu esminių įvykių šeimos gyvenime. Į jas žiūrima kaip į visus šeimos narius kartu suvienijantį ritualą. Paprastai po mirties 9 dienas meldžiamasi ir laikomos apeigos mirusiojo garbei. Tada prasideda 40 dienų gedulas, kada šeimos nariai dėvi juodą ženkliuką ant savo drabužių. Šios 40 dienų užbaigiamos specialia apeigų ceremonija.

-Pietų Korėjoje laidotuvės paprastai vyksta trečią dieną po mirties. Karstą nešantieji prieš įžengdami į kapines tris kartus nusilenkia prieš vartus ir atlieka blogųjų dvasių išvalymo ritualą. Tačiau sparčiai populiarėjant kremavimui, nemažai korėjiečių renkasi mirusiųjų palaikus paversti į spalvotus karoliukus, kuriuos atvirai laiko stikliniuose induose.

-Ganoje laidotuvės dažniausiai pradedamos šeštadienį ir trunka iki 7 dienų, pritraukiant į jas milžiniškas mases juodai apsirengusių bei aukso spalvos papuošalus dėvinčių žmonių. Velionis, kuris būna laidojamas ne įprastame, o kokios nors formos (laivo, kriauklės, gyvūno ir t.t.) išpuoštame ir išdailintame karste, į paskutiniąją kelionę išlydimas tradiciniais šokiais ir garsiu būgnų grojimu.