Nors legendos ir įspaudą Lietuvos visuomenėje palikę asmenys ilgainiui palieka šį pasaulį, jie niekada nebus užmiršti ir jų atminimas liks rusenti žmonių širdyse. Kviečiame nepamiršti tautai nusipelniusių asmenų, pagerbti juos mintimis, o galbūt ir užsukti prie jų amžinojo poilsio vietų.

 

Antakalnio kapinėse galite aplankyti dar šiais metais pasaulį pali muzikologę ir laidų vedėją Zitą Kelmickaitę ar pernai išėjusius politiką Adolfą Šleževičių, aktorių Vytautą Tomkų, rašytoją Laimoną Tapiną.

 

Tose pačiose kapinėse galite rasti ir mūsų pasaulį jau kiek seniau palikusius asmenis – aktorių ir režisierių Remigijų Sabulį bei Donatą Banionį, televizijos laidų vedėją Vytautą Šerėną, rašytoją Ievą Simonaitytę, partizaną Antaną Kraujelį – Siaubūną, kino režisierių ir dramaturgą Vytautą Žalakevičių, rašytoją Jurgą Ivanauskaitę, aktorių Gediminą Girdvainį, rašytoją Ričardą Gavelį, operos solistą Virgilijų Noreiką, rašytoją Vytautą Petkevičių, dainininkę Janiną Miščiukaitę, maestro Vytautą Kernagį, architektą Gintautą Vyšniauską, aktorių Vytautą Šapranauską ir kitus visuomenėje įtaką padariusius asmenis.

 

Nors šių garbių žmonių jau nebėra mūsų pasaulyje, jų vardai ir palikti darbai bei kūriniai leis jiems gyvuoti dar ilgai.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pateikti atsiliepimą