Laidotuvių planavimas pats savaime yra iššūkis ir didelio streso šaltinis. Tad kaip išvengti bent jau papildomo streso, susijusio su pačiu laidojimo organizavimo aspektu?

 

-Išsirinkite patyrusią ir geros reputacijos laidojimo įmonę. Tokios laidojimo įmonės (tarp kurių – ir mūsų ilgametę dešimtmečių patirtį sukaupę Vilniaus laidojimo rūmai “Ritualas”) suteiks visą įmanomą pagalbą planuojant laidotuves nuo A iki Z, nuimdamos daug vargo nuo jūsų pečių ir užtikrindamos kokybiškas, jūsų bei velionio valią atitinkančias paslaugas.

 

 -Remkitės likusiais artimaisiais. Nesistenkite visų sprendimų priimti vienas, pasitarkite bei dalinkitės kartu, priimkite siūlomą pagalbą – tai padės nuimti bent jau šiek tiek laidotuves lydinčios naštos.

 

-Iš anksto priimkite sprendimą dėl laidotuvių biudžeto. Žinodami ribas, galėsite užtikrinčiau priimti sprendimus, atmesdami biudžeto neatitinkančius variantus bei suteiksite progą laidotuvių įmonės personalui padėti jums parinkti geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkančius dalykus.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pateikti atsiliepimą