Tinkamos muzikos parinkimas – vienas iš laidotuvių komponentų. Kokie klasikiniai kūriniai yra tinkami laidotuvėms? Keletas pasiūlymų:

 

Franz Schubert – „Ave Maria”. Tai vienas populiariausių klasikinės muzikos laidotuvių kūrinių.  Šis kūrinys buvo atliekamas Džono Kenedžio laidotuvėse ir iki šiol išlieka itin dažnu pasirinkimu laidotuvėms.

 

Samuel Barber – „Adagio for Strings”. Šį kūrinį galima būtų pavadinti vienu labiausiai širdį paliečiančiu klasikinės muzikos kūrinių. Šis kūrinys buvo grotas Alberto Einšteino ir Monako princesės Grace Kelly laidotuvių metu, taip pat jį buvo galima nuolat girdėti visuomenėms gedint dėl Džono Kenedžio, Franklino Ruzvelto ir princesės Dianos mirčių. Šitaip kūrinys tapo vienu iš sielvarto ir gedulo sinonimų.

 

Wolfgang Amadeus Mozart – „Lacrimosa (iš Requiem). Lacrimosa (pavadimas ir reiškia verkimą) – dramatiškas ir gedulingas, lotyniškai atliekamas kūrinys, dažnai pasirenkamas laidotuvėms.

Johann Pachelbel – „Kanonas D”. Šis vokiečių kompozitoriaus kūrinys tarp 1680 ir 1706 metų buvo sukurtas iš naujo atrastas praeito amžiaus septintajame dešimtmetyje bei pasitelkiamas laidotuvėms dėl savo kūrinio ypatumų bei gražios harmoningos melodijos.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pateikti atsiliepimą