Turime gėlių parduotuvę, kurioje galima įsigyti skintų gėlių, gedulingų kompozicijų , vainikų.
Darbo laikas nuo 8 val. iki 19 val.

Atviros kapinės Vilniaus mieste šiuo metu yra Karveliškių ir Liepynės. Mirus Vilniaus mmiesto gyventojui šiose kapinėse gali būti skiriama nauja trijų, dviejų arba vienos vietos kapavietė. Kitose Vilniaus m. savivaldybei priklausančiose kapavietėse t.y. Rokantiškėse, Kairėnų, Sudervės, Saulės ir kt. galima laidoti tik į šeimos kapavietę arba gavus leidima iš Vilniaus m savivaldybės.

Galima laidoti savaitgalį, suderinus su kapinių administracija.

Mūsų bendrovės darbuotojai atlieka kapo duobės iškasimo, užkasimo, laikinojo paminklo pastatymo paslaugas. Kapo duobės iškasimas Vilniaus m. savivaldybei priklausančiose kapinėse kainuoja 189 eur. Kapinių mokestis 25 eur.

Norint palaidoti Vilniuje reikia su Medicininiu mirties liudijimu kreiptis į kapinių administraciją.

Kai žmogus miršta namuose pirmiausia reikia kviesti greitają pagalbą,Po to skambinti tel. +370 61445409, mūsų bendrovei , išsikviesti transportavimo tarnybą. Velionis bus išvežtas į šaldytuvą. 
Teikiame kremavimo paslaugas, užsakovų pasirinktame krematoriume.
Kremuoti galime Kėdainiuose, Suvalkuose, Rygoje arba kitame mieste, kuriame pageidautų užsakovas. Kremuoti galima mediniuose karstuose, ekologiškuose arba kartoniniuose. Su karstais, pagamintais iš presuotos plokštės, nekremuojama.
Reikalui esant mūsų darbuotojai pasiūlys Jums tinkamiausia variantą.
Užsakymų priėmimas dirba kasdien nuo 8 val. iki 19 val. Švenčių dienomis darbo valandos trumpinamos.
Transportavimo tarnyba dirba ir informacija telefonu teikiama  visą parą kiekvieną dieną. Tel 861445409
Mirus žmogui namuose, reikia skambinti telefonu 112. šsikviesti į namus policiją ir greitąją pagalbą.
Pareigūnai apžiūri įvykio vietą. Medikai konstatuoja mirties faktą. Po to reikėtų skambinti telefonu +370 620 38888, išsikviesti pervežimo tarnybą. Velionis bus nuvežtas į šaldytuvą saugojimui.

Taip galime parvežti palaikus iš užsienio automobiliu su šaldymo įranga. Taip pat galime organizuoti parskraidinimą lėktuvu. Turime 15 partnerių užsienio valstybėse. Sutvarkome dokumentus.

Turime 10 šarvojimo salių. Skirtingu savo dydžiu bei interjero dizainu.
Sales galima apžiūrėti mūsų svetainėje  https://vlr.lt/apie-mus/virtualus-turas/
arba atvykus į vietą.

Kolumbariumai yra pastatyti Saltoniškių, Liepynės, Kairėnų kapinėse.

Mūsų įmonė dirba išeiginėmis ir švenčių dienomis.Transportavimo tarnyba dirba ištisą parą. Parvešime velionį į šaldytuvą ir saugosime kol šeimos gydytojas išrašys medicininį mirties liudijimą.

Atvežimas iš namų kainuoja 150 eurų, saugojimo šaldytuve para 50 eurai.

Galime parvežti palaikus iš užsienio automobiliu su įmontuota šaldymo įranga, galime organizuoti palaikų išskraidinimą iš  į Lietuvą oro transportu, galime paimti atsiųstus palaikus iš oro uosto.

Dauguma Vilniaus miesto ligoninių neturi šaldytuvų mirusiųjų palaikų saugojimui. Ligoninės organizuoja mirusio asmens palaikų išvežimo ir laikino saugojimo, laikymo paslaugų pirkimus per viešuosius pirkimus.

Laidojimo bendrovė laimėjusi konkursą teikia minėtas paslaugas.

Neradote atsakymo? Parašykite mums.