Yra ne vienas žingsnis ir pasirinkimas, kuris laukia planuojant laidotuves. Visgi šį kartą norime pabrėžti ne ką reikėtų daryti planuojant šį sudėtingą procesą, o ko, atvirkščiai, reikėtų nedaryti:

 

Nesijausti įpareigotam kuo greičiau priimti tam tikrus specifinius organizacinius sprendimus. Mūsų laidotuvių rūmų darbuotojai yra tam, kad palaikytų jus ir užjaučiančiai suteiktų paslaugas reikalingiausiu jums metu. Tad turite jaustis patogiai užtrukdamas tiek laiko, kiek reikės, kol priimtumėte jus ir jūsų šeimą labiausiai tenkinantį sprendimą. Neprivalote pasirinkti nieko, kas jums neatrodo būtina ar aktualu. Jūsų laidotuvių vizijos patenkinimas ir yra viso mūsų personalo tikslas.

 

Nebijoti pasakyti „ne”. Laidotuvių rūmų personalas visada bus pasiruošęs pasiūlyti idėjas, kurios, atsižvelgiant į jūsų išdėstytus poreikius, atrodys tinkamos. Visgi jei pasiūlymai jums neskamba tenkinančiai, nebijokite nesutikti ir pateikti savo opcijas. Laidotuvės – itin personalizuota paslauga, tad užtikrinimas, kad paslaugos pilnai atitiks jūsų poreikius ir yra būtent tai, į ką ritualinių paslaugų įmonės orientuojasi. Todėl kiekvienas ištartas „ne” – tai raktas mūsų personalui dar giliau įsigilinti į jūsų poreikius bei suteikti iš tiesų norimas paslaugas.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pateikti atsiliepimą