Šiandien minime tarptautinę našlių dieną – dieną, skirtą atminti ir paremti našles ir našlius visame pasaulyje. Tai yra ypatinga diena, kai prisimename tuos, kurie neteko savo gyvenimo partnerio, ir kurie gali patirti sunkumų susidūrę su netektimi ir vienatve.

 

Tarptautinės našlių dienos atsiradimo tikslas yra atkreipti dėmesį į našlių problemas ir sunkumus visame pasaulyje. Šią dieną siekiama:

 

-Padidinti sąmoningumą: informuoti visuomenę apie iššūkius, su kuriais susiduria gyvenimo partnerį praradę žmonės, įskaitant ekonominius sunkumus, socialinę izoliaciją ir diskriminaciją.

-Pagerinti paramą: skatinti valdžios institucijas ir nevyriausybines organizacijas teikti didesnę paramą našlėms ir našlims, užtikrinant jų teises ir gerovę.

 

Kviečiame palaikyti našles ir našlus aplink save. Tai galite padaryti paprasčiausiai išreikšdami užuojautą, suteikdami pagalbą ar pasiūlydami savo draugiją. Mažas dėmesys gali padaryti didelę įtaką šiandien ir visuomet. Tuo tarpu mes kolektyvo vardu siunčiame palaikymo žodžius visiems, kurie šiuo metu susiduria ar yra susidūrę su tokio tipo gedulu bei linkime stiprybės žengiant naujus žingsnius pasikeitusioje gyvenimo realybėje.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pateikti atsiliepimą