Vienas iš tokių draudimų – visų atviruose ir uždaruose erdvėse organizuojamų renginių bei susibūrimų draudimas. Pirmiausia, suprantame, koks jautrus Jums yra šis laikotarpis, tačiau privalome vykdyti Vyriausybės nurodymus visuomenei. Klientams ir lankytojams rekomenduojame kiek įmanoma labiau vengti tiesioginio kontakto su kitais žmonėmis, apriboti apsilankymus viešose vietose, vengti masinių susibūrimų, atstumo laikytis rekomenduojama net šeimose. Ragindami apsaugoti save ir savo artimuosius, siūlome, kad laidotuvių ceremonijoje dalyvautų tik artimiausi žmonės (kolegų, draugų – pakaktų tik užuojautos arba galėtų lydėti į kapines). Prašome užtikrinti, kad ceremonijoje nedalyvautų asmenys, keliavę koronaviruso paveiktose teritorijose arba esantys karantine. Jeigu esate sergate arba įtariate, kad galite sirgti prašome likti namuose. Prašome riboti poilsio kambarėliuose asmenų skaičių, vėdinti.
Rūpindamiesi savo lankytojų bei darbuotojų sveikata, mes atliekame papildomus higienos veiksmus – dažniau nei įprastai valome ir vediname bendras erdves, parūpinome patalpose papildomų rankų dezinfekavimo priemonių. Kviečiame ir Jus mūsų patalpose imtis papildomų apsaugos priemonių: dažniau plauti rankas po šiltu tekančiu vandeniu skystu muilu arba įtrinti dezinfekcines priemones.

Dar kartą prašome visų atsakingumo, pilietiškumo ir supratimo. Būkime itin atsargūs, nuolatos ir visur rūpestingai laikydamiesi asmeninės higienos, švaros ir tvarkos.

UAB Vilniaus laidojimo rūmai „Ritualas”
Administracija