73 komentarai

 1. Noriu nuoširdžiai padėkoti p.Žanai ir p.Juozui. Palydint mano tėtį į paskutinę kelionę, Viskas buvo suorganizuota profesionaliai, subtiliai, ramiai ir skoningai, kas leido lengviau pergyventi šią skaudžią netektį. Kairėnų kapinėse taip pat “Ritualo” darbuotojas (vardo nežinom) viską atliko labai profesionaliai, tvarkingai.
  2024.04.27-28 d.
  Giedrė

 2. Skaudu, bet gyvenimo smūgiai nutinka tada, kai mažiausiai jų tikiesi, ir ta neišvengiama atsisveikinimo akimirka su artimaisiais -tai skausmas ir neviltis… Ir nei vienas iš mūsų nėra tam pasiruošęs… Tad labai nuoširdus ačiū Gerbiama Jolanta Jums ir Jūsų kolektyvui už profesionalumą, atidumą, ir dėmesį. Aplinka, kurią sukūrėte mūsų Mamai dvelkė kaip tik ta ramybe, kurios mums šią sunkią akimirką reikėjo. Nuoširdi padėka už viską Marijos Jasinskajos atminimui nuo Jolitos ir visos mūsų šeimos. AČIŪ..

 3. PADEKA

  Per Sv. Kaledas netekau savo pacio brangiausio Zmogaus Zemeje- Mamytes. Siame kosmare Jusu paslaugos buvo savalaikes, aptarnavimas buvo siltas, profesionalus, taktiskas.
  Tikrai likau suzaveta nuo pradzios iki pat pabaigos… Labai dziaugiuosi, kad visiskai atsitiktinai kreipiausi i Jus ! Ir p ZANA, ir p JUOZAS buvo nerealiai paslaugus, atidus.
  Kaip gera, kad sie puikus Jusu darbuotojai dirba ten, kur jie ir turi dirbti, sugeba, gali ir istiesia pagalbos ranka.
  Pagarba, graziu Jums siu 2024 metu !

  Solveiga

 4. Nuoširdžiai dėkoju už suteiktą pagalbą ir profesionalias žinias laidojant mano mamą. Labai operatyvus darbas, pasiūlyti alternatyvūs variantai, diskretiški patarimai.

 5. Noriu padėkot Vilniaus laidojimo rūmų darbuotojams Grazinai ir Renatui už užuojautą ir supratingumą. Sunkią valandą mirus mamai.
  Ačiū didelis už šilumą ir malonų aptarnavimą

 6. Nuoširdžiai dėkoju už puikiai ir šiltai organizuotą atsisveikinimą su mano tėčiu…..Su Jūsų pagalba buvo ramu…. Ačiū administratoriams: Danutei, Juozui, Viktorijai.

 7. Labai dėkojame už profesionalią pagalbą organizuojant mylimo Tėvelio palydėjimą į paskutinę kelionę. Administratorė Danutė tarsi už rankos vedė mus, paaiškino, patarė, kai tik paskambinau mirus Tėveliui ir pasimetusi nežinojau net nuo ko pradėti. Visi kiti darbuotojai taip pat labai paslaugūs, dėmesingi. Didelis dėkui jums visiems nuo Gedrimų, Žilinskų šeimų.

 8. Esame labai dėkingi visiems Vilniaus laidojimo rūmai, „Ritualas“ darbuotojams už suteiktą profesionalią pagalbą atsisveikinant su velioniu. Viskas atlikta profesionaliai ir kokybiškai.

  Regina

 9. Ačiū jūsų įmonei už didžiulę pagalbą ir darbus atliktus per mano tėvelio laidotuves praeitą dieną. Ypatingai didelis dėkui Administratoriui Juozui kuris dvi dienas mus prižiūrėjo.

  Artimieji

 10. Dėkoju laidojimo namų „Ritualas“ darbuotojams ypač p.Eugenijui, padėjus per karantiną iš Vokietijos parsigabenti mylimo brolio urną. Dar karteli nuoširdus ačiū.

 11. Nuoširdžiai dėkojame laidojimų rūmų kolektyvui ir administracijai už pagalbą,dėmesį,supratingumą,palydint į paskutinę kelionę,mums labai brangų žmogų.Didelis ačiū visiems darbuotojams,kurie leido sklandžiai ir oriai atsisveikinti,tokiu visiems sunkiu šaliai metu.Marijos Maciulevičienės artimieji.

 12. Dėkojame laidojimo rūmų kolektyvui už kokybiškas paslaugas, profesionalų ir jautrų bendravimą, naudingus patarimus. Puiki salė, poilsio kambarys, malonūs darbuotojai. Esame labai patenkinti paslaugomis, išlydint į paskutinę kelionę brangų žmogų.

 13. Nuoširdus ačiū Vilniaus laidojimo rūmų Ritualas darbuotojams ir vadovei p. Jolantai už pagalbą, nuoširdų rūpestį, užuojautą, supratingumą ir profesionalumą, palydint į paskutinę kelionę sesę ir tetą .Dėkojame už nepriekaištingai suteiktas paslaugas, tvarkingą ir skoningai įrengtą salę , jaukų poilsio kambarėlį ir pagarbią tylą.

  Artimieji

 14. Esu dėkinga šių laidojimo rūmų kolektyvui už nuoširdumą, jautrumą ir profesionalią pagalbą į paskutinę kelionę išlydint mylimą vyrą, tėtį, fotomenininką Audrių Zavadskį.
  Žmona Migla su dukromis

 15. Nuoširdžiai dėkojame Jums už pagalbą ir šiltą bendravimą, palydint į paskutinę kelionę mūsų dukrą Saulę.

 16. Norėtume padėkoti Vilniaus laidojimo rūmai „Ritualas“ , padėjusiems sunkią valandą atsisveikinant su mylimu vyru ir tėvu. Ypatingą asmeninį dėkingumą norėtume išreikšti administratoriams Jevgenij ir Juozui, kurių supratingumas, patarimai ir neįkyrus dėmesingumas išvadavo mus nuo organizacinių rūpesčių, leido visiems ramiai ir oriai atsisveikini su velioniu.
  Su nuoširdžiausiais linkėjimais,
  Gedinti šeima

 17. Dėkojame už nuoširdumą ir nemokamai suteiktas paslaugas laidojant mūsų rūpintinės tėvą. Jūs vienintėliai Vilniaus mieste, kurie atsišaukėte į mūsų prašymą ir suteikėte viltį.
  Ačiū!
  VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“

 18. Dėkojame už ypatingai šiltą, nuoširdų ir jautrų buvimą su mumis tokią sunkią mums valandą.
  Toks profesianalumas, apgaubtas šiluma gydo neapsakomą skausmą.
  Pagarbiai-mokytoja Laimutė – visų artimųjų vardu.

 19. Nuoširdžiai dėkojame Jūsų įmonei ir jos darbuotojams už profesionalų ir jautrų darbą išlydint į paskutinę kelionę režisierių Eimuntą Nekrošių.
  Teatras Meno Fortas

 20. Gerbiamieji,
  Esame be galo dėkingi už Jūsų supratimą, dėmesį, profesionalumą, parodytą profesinę etiką.
  Ypatinga padėka grimo meistrui. Gyvenime ne pinigai lemia, o pagarba savo profesijai. To ir linkime ateityje.
  Dėkingi už jūsų pastangas palydint didžią Aktorę mūsų Nijolę Gelžinytę.
  Ačiū
  Šeima ir artimieji.

 21. Norejau Jums labai padėkoti. Toks nuoširdus, tikslus ir kompetetingas bendravimas buvo. Rūpinotes mano Tėvelio kūno parvežimu iš Austrijos. Atsisveikinome su tečiu, taip gražiai atrodė. Ačiū, kad taip greit parvežėte mums ji. Labai didelis dėkui nuo mūsų šeimos.

 22. Turėjome galimybę pasinaudoti šios įmonės paslaugomis. Ir žinote ką? Kiekviena smulkmena buvo apgalvota. Viskas vyko ypač profesionaliai. Svarbūs dalykai pasižymi smulkmenose. Smulkmenos salės nr. 9: patalpa švari, gerai vedinana, tinkamai bei estetiškai apšviesta, duris užsidaro tyliai ir netrūko susirinkusiems, pasisėdėjimas kambarys tvarkingas bei su būtiniausiai įranga. Šios įmonės vizitinė kortelė tai kokybė. Rekomenduoju.

 23. 2018m vasario pabaigoje pildeme paskutini mano a.a. mamos Aleksandros Svilpienes nora buti palaidotai gimtineje. Atvykus is Nyderlandu, klausimu ir rupesciu netruko. Didelis dekui visam ,,Ritualo,, kolektyvui ir administratorei Kristinai, sugebejusiems greitai ir profesionaliai isspresti tiesiog viska, isiklausant i norus ir suprantant individualia situacija. Buvo kur kas lengviau ir ramiau isgyventi tai, ka reikejo isgyventi. Aciu nuo musu visos seimos. Su didele pagarba nuo seimos.

 24. Nuoširdžiai dėkoju savo ir vaikų vardu Jūsų kolektyvui už suteiktas aukšto lygio paslaugas, rūpestingumą, atjautą ir pagalbą laidojant mūsų mylimą Tėtį ir Vyrą.

 25. Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus laidojimo rūmų darbuotojams, padėjusiems palydėti Zigmą Zinkevičių. Visa velionio šeima ir artimieji ypač dėkingi darbuotojui Juozui Kapleriui, kurio profesionalūs organizaciniai veiksmai ir patarimai užtikrino atsisveikinimo ir laidotuvių sklandumą bei orumą.

 26. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Jums ir už empatiją, ir už dalykiškumą, ir už kantrybę, ir už profesionaliai atliktą nelengvą darbą. Amžinojo poilsio savo Mamą norėjau palydėti tyliai, ramiai, pagarbiai, su meile. Jūs savo patarimais ir konkrečiais veiksmais padėjote tai padaryti.

  Linkiu kiekvienam iš Jūsų daug šiltų akimirkų su savo artimaisiais, kad tas liūdesys, kurį savo nelengvame darbe matote ir patiriate, nenusėstų Jumyse ir Jūsų šeimose, o visiems liūdintiesiems, kurie į Jus kreipiasi, padėtumėte taip, kaip sunkią valandą padėjote man.

 27. Esame nuoširdžiai dėkingi Vilniaus laidojimo rūmų „Ritualas“, esančių Olandų g., kolektyvui ir direktorei Jolantai Sprainaitienei už profesionaliai ir rūpestingai suteiktas paslaugas mums sunkiu metu, 2017 m. rugpjūtį mirus mūsų mylimam šeimos nariui. Laidojimo rūmuose buvo atliktas kūno paruošimas bei tinkamai parinkti visi reikmenys. Kadangi laidotuvės vyko Alytuje, „Ritualo“ darbuotojai taip pat suteikė gabenimo paslaugą, o direktorei bendradarbiaujant su Alytaus laidojimo paslaugų įmone „Skausmo užuovėja“, buvo sklandžiai ir operatyviai suderinti šarvojimo salės klausimai. Esame labai patenkinti paslaugų kokybe situacijoje, kai tai svarbu, ir maloniu aptarnavimu. Ačiū.

  Artimieji

 28. Visos šeimos vardu išreiškiu širdingiausią padėką laidojimo namų ,,Ritualas“ kolektyvo darbuotojams ir vadovei už finansinę paramą taikant nuolaidą, laidojant 10-ties vaikų mamą, Marianą Jodienę. Dėkojame, kad šį skausmo laikotarpį buvote užjaučiantys. Ačiū, ačiū, ačiū!!! Dievo palaimos jūsų veikloje.
  Marianos vyras ir 10 vaikų.

 29. Labai dėkoju darbuotojams už nuoširdumą, pagalbą, lankstumą.Ypač dėkinga gerb. Žanai už jos supratimą, įsiklausymą ir pagalbą mums sunkiu metu. Dėkoju už aukštą kvalifikaciją ir kompetenciją. Linkiu kantrybės ir geros kloties šiame psichologiškai sunkiame darbe.

 30. Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus laidojimo rūmų „Ritualas“ darbuotojams už širdingą rūpestį ir pagalbą, palydint į paskutinę kelionę mūsų mylimą vyrą, tėvelį, senelį, prosenelį Vaclovą Banevičių. Dėkojame už gerumą, itin kokybišką aptarnavimą, gerą toną, atidumą, dėmesingumą, rūpestį bei užuojautą. Tai buvo labai svarbu mums, atsisveikinant su mylimu žmogumi. Didelis ir nuoširdus ačiū visiems darbuotojams! Didelė padėka įstaigos vadovei! Pagarbiai, vaikai, anūkai, proanūkiai.

 31. Labai ačiū už jūsų darbą, viskas buvo puikiai organizuota, ir mano mamytei išlydėjimas vyko sklandžiai. Ir toliau dirbkite taip, kad artimiesiems atpultų rūpestis už visą organizavimą tokią skausmingą valandą. Dar kartą ačiū.

 32. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Jūsų įmonei už puikų darbą. Esate tikri savo srities profesionalai! Taip pat labai noriu padėkoti Jūsų darbuotojui Juozui. Jis yra fantastiškas žmogus! Moka ir paguosti, ir pakalbinti. Net trūksta žodžių apsakyti šio žmogaus gerumui. Iš visos širdies sakau jam nuoširdų AČIŪ.

 33. …Gyvename ir sotūs esame ne duona. Stiprybės semiamės ne šulinio vandens. Dalinames širdim ir tuo,kas tik Žmonėms teduota… Dėkojame Už širdingą rūpestį ir pagalbą palydint į paskutinę kelionę mūsų mylimą Iriną Panfilovą. Visiems Vilniaus laidojimo rūmų darbuotojams, ypač gerb. p. Kristinai. Telydi Jus Dievo Palaima. Liūdintys artimieji

 34. Nuoširdus ačiū už rūpestį , pagalbą palydint į paskutinį kelionę mano seserį. Visiems Vilniaus laidojimo rūmų darbuotojams.

 35. Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus Laidojimo Rūmų darbuotojams už aukšto lygio pasiūlytas paslaugas, surinktą puikią komandą, kultūringą ir atjaučiantį aptarnavimą, patarimus, kontaktus, sunkiausią valandą, staiga mirus tėveliui , savaitgalio rytą. Atliktą profesionalų darbą, šarvojant ir nuomojant šarvojimo salę, jos aptarnavimą. Likau sužavėta, jaučiausi saugiai ir patikimai.

 36. Nuoširdžiai dėkoju Jūsų darb. Dovilei už dėmesingumą, atidumą ir pagalbą mano velionei žmonai. Dėkojame gerb. Dovilei už nuoširdžią nepriekaištingą darbą palydint mano Mamą. Velionės duktė.

 37. Tiesiog labai dėkoju už puikų,gražų aptarnavimą rūmų darbuotojams laidojant š.m. liepos 30 d. mano vyrą Joną Tumelį. Ypač didelis dėkui p. Danutei ir administratoriui Juozui. Su didžiulė pagarba Jono Tumelio žmona, sūnus su šeima ir artimieji.

 38. Nuoširdžai dėkojame darbuotojams už gerą aptarnavimą. Ypatingai ačiū už puikiai atliktą grimą A.A. mano mamai.

 39. Noriu visų vardu padėkoti už nepriekaištingą aptarnavimą visam Vilniaus laidojimo rūmų kolektyvui, aptarnaujančiam administratoriui salėje už nepriekaištingą aptarnavimą, užuojautą, supratimą ir šilumą išgyvenant mums sunkų momentą mūsų gyvenime palydint į paskutinę kelionę mano tėtį Rimą Mirauską. Nuoširdus Jums ačiū. Padėka prašome skaityti internetiniame puslapyje Ačiū.lt.

 40. 2013 metų gruodžio 28 d. turėjiome laiduotuves, buvome maloniai nustebe tokiu neprekaištingu aptarnavimu. Prašome perduoti dideli ačiu visiems darbuotojams vilniaus laidojimo rūmų o ypač administratoriui p. J Kapleriui ir vadybininkui p. R. Jusiui. Tikrai tvarkant visokius reikalus senai nebuvau taip greitai, maloniai ir neprekaištingai aptarnaujama. Nuoširdžiai dekuojame jums visiems ir linkime sekmingų ir sveikų 2014 metų. Jei reikia smulkiau, tai buvo šarvuotas ir laidojamas K. Tubelevič 2013 m. gruodžio 28 d. 4 salėje

 41. Už profesionalumą, operatyviai suteiktą pagalbą organizuojant musu alpinisto E.Marksaicio kelionę į Lietuvą labai nuoširdžiai dėkoju p.Jolantai ir visam tuo metu dirbusiam kolektyvui. Labai aciū, kad taip mylite savo darbą.

 42. Aš, širdingai dėkoju laidojimo rūmų darbuotojams už gerumą, kokybišką aptarnavimą, atidumą sunkioje valandoje laidojant savo vyrą.

 43. Teko turėti reikalų su šia įmone. Džiaugiamės darbuotojų profesionalumu ir kultūringu aptarnavimu. Tikrai labai nuoširdžiai pagelbėjo mūsų šeimai sunkią valandą. Kainos normalios, palyginus su kitomis įmonėmis, tai daug paslaugų kainuoja pigiau.

 44. Aš ir mano žmona širdingai dėkojam laidojimo rūmų darbuotojams už gerumą, mandagumą ir žmonišką elgesį laidojant žmonos seserį Jadvygą.

 45. Nuoširdžiai dėkoju ritualinių paslaugų biuro“ Vilniaus laidojimo rūmai“ direktorei Jolantai Sprainaitienei ir darbuotojams už suteiktą nuoširdžią pagalbą laidojant Juozą Radžvilą. Dėkoju už Jūsų parodytą jatrumą, dėmesingumą, supratingumą, rūpestį tokiu sunkiu momentu. Žmona.

 46. Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus laidojimo namų kolektyvui, asmeniškasi Jevgenijui už nuoširdumą, supratingumą, visokiariopąpadalbą ir dėmesį šarvojant ir laidojant mums labai brangų žmogų dimisijos pulkininką Antaną Dulevičių. Jūsų rūpestis, neapsimestinis buvimas kartu šią sunkią mums valandą padėjo lengviau pakelti tą nenusakomą skausmą netekus brangaus žmogaus.
  Jinkime visam Jūsų kolektyvui stiprybės, supratingumo ir te Jūsų geri darbai lieka žmomių šidyse.

 47. Gerbiama Laidojimo rūmų administracija, prašome Jus perduoti nuoširdžią mūsų šeimos padėką savo darbuotojoms, kurios padėjo mums sunkią valandą 2012.04.11- 13 d.d. laidojant Petrą Adomaitį. Nuoširdų ačiū sakome p.Danutei Sadzevičienei, administratorėms Kristinai ir Natalijai. Pagarbiai Artimųjų vardu Žmona Regina Adomaitienė

 48. Dėkui VLR už jų konkretų darbą, palydint anapilin Bronislovą Sudnių. Taip pat, dekingas Lietuvos aktoriui Antanui Šurnai ir Lietuvos jaunimo teatrui, kad nepamiršo 32 metus išdirbusį teatre Bronislovą Sudnių.

 49. Širdingai dėkojame p.Virginijai, padėjusiai mums sunkią minutę už organizavimą, rūpestį, nuoširdumą. Taip pat ačiū visam kolektyvui, padėjusiam palaidoti mūsų močiutę.

 50. a.a.prof.Vytauto Boguslausko šeimos vardu nuoširdžiai dėkojame p. Jevgenijui ir p. Jolantai už pagalbą mūsų šeimai sunkią akimirką organizuojant repatriaciją. Dėkojame už ypatingai profesionalų ir tuo pačiu nuoširdų, supratingą bendravimą, operatyvų informacijos teikimą viso mūsų bendravimo metu. AČIŪ JUMS!

 51. Širdingai dėkoju visiems laidojimo rūmų darbuotojams, ypatingai Tatjanai Kuleišienėi už neprekaištingą darbą, dėmesį ir rūpestingumą, kuris palengvino mano Mamytės kelią į amžinąjį poilsį.

 52. Dėkojame už nuoširdų supratimą sunkią valandą, už korektišką ir taktišką dardą administratorės ir viso personalo. Didelis ačiū visiems darbuotojams ! Didelis ačiū įstaigos vadovei !

 53. Ačiū VLR administratoriams ir darbuotojams už palaikymą ir nuoširdumą sunkią mums valandą, taip pat doubkasiam Kazimirui ir Vytui už profesionaliai ir gerai atliktą darbą.

 54. Nuoširdi padėka visiems laidojimo rūmų darbuotojams, ypač administratorei Danutei Sadzevičienei. Už profesionalumą, supratingumą ir nuostabų aptarnavimą. Net ir ypatingai sunkiomis akimirkomis toks požiūris į darbą negali likti nepastebėtas.

 55. Dėkingi už Jūsų visų toleranciją ir paslaugų profesionalumą, šarvojant ir palydint mūsų Mamytę ir Močiutę Anastaziją Diržienę. Dėkingi, kad padarėte viską, kad mūsų liūdesys ir pagarba būtų skirta velionei.

 56. Dėkoju už nuoširdų rūpinimasį, pagalbą, supratimą ir užuojautą tokiu sunkiu mums metu. Ypatingai dėkoju administratorei ir aptarnaujančiam personalui (10 salė), už geranoriškumą laidojant musų mylimą močiutę Marijoną Gudonienę.
  2010.11.11

 57. Nuoširdžiai dėkojame visam Jūsų organizacijos personalui, o ypač darbuotojoms Natalijai ir Žanai, už pagalbą atsisveikinant su Tėveliu J.G. Jakubčioniu. Norime pažymėti, kad profesionalus ir labai žmogiškas visų darbuotojų požiūris į savo darbą, labai palengvino mums išgyvenimus netekties valandą.

 58. Labai dėkojame Jūsų darbuotojai p. Žanai už rūpestį, supratingumą, taktą mums sunkią artimojo netekties valandą.
  2010.11.08

 59. Labai didelis AČIŪ, už supratingumą, nuoširdumą ir didelę pagarbą netekus mamos. Ačiū visiems sutiktiems darbuotojams ir vadovams, už visokeriopą pagalbą. Jūs labai padėjote man, šią sunkią valandą.

 60. Dėkoju Žanai Dobrinskajai už nuoširdų laidojimo paslaugų suteikimą. Reiškiu padėką Remigijui Kairai ir Vladimirui Arčebasovui už 2010 m. rugsėjo mėn. 29 dieną profesionaliai ir kruopščiai atliktą darbą.

 61. Nuoširdžiausiai dėkojame laidojimo namų darbuotojams duobkasiams Viktorui ir Vladimirui už nuoširdų darbą ir pagarbų bei saugų elgesį su velionio palaikais, perlaidojant mums brangų žmogų – brolį. Jų dėka ši skaudi cerenmonija atlikta profesionaliai.

 62. Alvydo Valančiaus atminimui, dėkojame administracijai už didelę pagalbą padedant Tėveliui grįžt namo pas savus. Nuoširdus Jums Ačiū! Ir ypatingai dėkojame p. Jolantai.

 63. Dėkojame organizatoriams už malonų ir šiltą bendravimą, pagalbą ir draugiškumą. Šiandien teko ieškoti šarvojimo salės, paskambinę Jums nedvejodami pasirinkome už tikrai malonų bendravimą.

 64. Nuoširdi Padėka Jums už tai, kad esate geranoriški, rūpestingi ir užjaučiantys sunkią minutę netekusiems artimų žmonių. Noriu padėkoti Jūsų darbuotojams, kad jie ne tik dirba savo darbą, bet daro tai profesionaliai, su dideliu rūpesčiu ir užuojauta.Tai labai svarbu mums, išlydintiems į paskutinę kelionę savo artimuosius.
  Ačiū.

 65. Noriu padėkot Vilniaus laidojimo rūmų darbuotojams už užuojautą ir supratingumą. Sunkią valandą mums labai to reikėjo.
  Ačiū didelis už šilumą ir malonų aptarnavimą

 66. Nuoširdžiai dėkojame Laidojimo rūmų darbuotojams už puikų, profesionalų darbą. Profesionalumas buvo nuo pat pirmos iki paskutinės minutės išlaikomas aukščiausiam lygyje. Net neįsivaizduoju, kaip Jums visiem tai pavyksta, bet dirbate puikiai. Tai labai labai palengvino mūsų dienas atsisveikinant su artimu žmogumi.

 67. Kaip yra sunku ištverti artimo žmogaus netektį ir tuo pačiu metu tvarkyti laidojimo ceremoniją, manau pažįstama daugeliui… Taip nutiko ir mums. Tačiau kas liečia visą organizavimą, dėka šių rūmų darbuotojų, skustis negalėčiau… Viena iš administratorių (vardu Kristina) viską operatyviai suorganizavo, pasirūpino, kad mums sunkią minutę nereikėtų rūpintis įvairiomis nemaloniomis smulkmenomis. Viskas buvo suruošta, patarta kaip, kada ir kur daryti, viskas suorganizuota nuo pradžių iki pabaigos.
  Dekui Jums, kad sunkią minutę Jūs buvote kartu su mumis.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pateikti atsiliepimą