Ištikus mirtinai nelaimei svetimoje šalyje gali kilti ypač daug problemų. Mes žinome, su kokiais sunkumais tenka susidurti, kai reikia pargabenti palaikus iš vienos ar kitos šalies, turime patirties ir visas galimybes tokiais atvejais padėti. Sutvarkome būtinus formalumus ir perimame iš artimųjų visus pargabenimo rūpesčius.

Keturių dešimtmečių patirtis

Į artimesnes šalis mes vykstame savo specialiai paruoštais automobiliais, kuriuose yra įmontuota šaldymo įranga, o palaikų parvežimą didesniais atstumais organizuojame oro transportu. Tai didelis iššūkis, reikalaujantis logistikos žinių ir organizacinių gebėjimų, tačiau mes turime tiek patirties, kad jokie atstumai mums nėra riba. Organizavome palaikų parvežimą beveik iš visų žemynų, net iš tolimosios Australijos. Į Lietuvą palaikus gabenome iš Baltarusijos, Italijos, Ispanijos, Lenkijos, Norvegijos, Rusijos, Švedijos, taip pat iš JAV ir Kanados, iš Azijos šalių Afganistano, Irano, Pakistano, Sirijos ir kitų.

Padedant profesionalams procedūros juda greičiau

Įvairiose šalyse veikia savi įstatymai ir nustatytos tvarkos, kurias reikia žinoti ir jų laikytis. Mes bendradarbiaujame su tų šalių valstybinėmis institucijosmis, su mūsų šalies ambasadomis ir konsuliniais skyriais, su draudimo ir transporto bendrovėmis, išmanome procedūras ir lengvai įveikiame biurokratinius slenksčius. Dokumentų parengimas ir pasiruošimas pargabenti palaikus (ar pelenus) priklauso ir nuo mirties pobūdžio (automobilio avarija, nelaimingas atsitikimas ar kita), todėl procesas gali užtrukti ir tapti komplikuotas, bet jis bus daug paprastesnis, jeigu į pagalbą pasitelskite mūsų specialistus.

Valstybė skiria pašalpą

Verta žinoti, kad mūsų valstybė gali skirti pašalpą užseinyje mirusiems Lietuvos piliečiams pargabenti. Mes paaiškiname tvarką, pasakome, kokius išrašus reikia turėti, padedame užpildyti ir pateikti visus tam būtinus dokumentus atsakingoms institucijoms.

Taupumas, kokybė, pagarba

Turėdami daug patirties, išmanydami dokumentų tvarkymo ir logistikos organizavimo ypatumus, pargabenimo paslaugas teikiame taupiai ir kokybiškai. Į mus kreipiasi valstybės institucijos ir privatūs asmenys. Sulaukėme daug padėkų už tai, kad atsižvelgiame į kiekvienos šalies laidojimo tradicijas ir mirusiojo tikėjimą – tai vienas svarbiausių mūsų darbo principų.