Vienintelė Laidotuvių Vedėja Lietuvoje Atvira: 80 Procentų Mano Renginių Baigiasi Plojimais

20019-10-01

Birutė Ambložiejė aštuonerius metus su savimi nešasi mintį, kad velionį į anapilį reikia išlydėti ypatingai, tad ji ėmėsi Lietuvoje visai negirdėtos veiklos – gedulingų ceremonijų vedimo. Moteris tikina daugiau nepažįstanti šio neįprasto darbo atstovų, tad konkurentų kol kas neturi. Visgi Birutė įsitikinusi, kad jos veikla tikrai ateis į madą, nes po truputį tai jau vyksta.

Skaitykite daugiau: https://siandien.com/vienintele-laidotuviu-vedeja-lietuvoje-atvira-80-procentu-mano-renginiu-baigiasi-plojimais/

Skaityti daugiau

Lietuviai ėmė planuoti ne tik vestuves: populiarėja išankstinės laidojimo sutartys

2019-09-30

Tautiečiai vis dažniau iš anksto ima planuoti savo kelionę anapilin. Lietuvoje populiarėja išankstinės laidojimo sutartys. Jose žmonės kartais iki smulkmenų sudėlioja savo laidotuvių scenarijų, net muziką užsisako. Tačiau teisininkai tvirtina, kad nei sutartis, nei testamentas negarantuoja, kad būsite palaidotas pagal savo pageidavimus.

Skaitykite daugiau: https://tv.lrytas.lt/zinios/lietuvos-diena/2019/09/29/news/lietuviai-eme-planuoti-ne-tik-vestuves-populiareja-isankstines-laidojimo-sutartys-12001890/09-30

Skaityti daugiau

Laidotuvių sutartis atranda vietą ir Lietuvoje

2019-09-26
Be testamento ir vedybų sutarties savo gyvenimo neįsivaizduoja ne viena moderni šeima. Šalia šių teisinių susitarimų vis dažniau į stalčius nugula ir kai kuriose užsienio šalyse labai populiari, o pas mus dar tik atrandama laidojimo sutartis, kuria žmogus išsako savo valią, kaip pageidauja būti palaidotas.

Skaityti daugiau

Vilniaus laidojimų rūmų „Ritualas“ komunikacijos partnere tapo „Idea prima“.

2019-08-30

Viena didžiausių Lietuvos ritualinių paslaugų įmonių – Vilniaus laidojimo rūmai „Ritualas“ – komunikacijos partnere pasirinko agentūrą „Idea prima“. Laimėjusi skelbtą konkursą, „Idea prima“ padės bendrovei planuoti, įgyvendinti ir komunikuoti socialinės atsakomybės projektus, konsultuos ir teiks korporatyvinės komunikacijos paslaugas.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/m360/naujausi-straipsniai/vilniaus-laidojimu-rumu-ritualas-komunikacijos-partnere-tapo-idea-prima.d?id=82101549

Skaityti daugiau

Dėl siūlomos nedarbo dienos įžvelgė blogybę, kuri apkartins gyvenimus daugeliui.

2019-08-20
Seimui neeiliniame posėdyje svarstant siūlymą Vėlines (lapkričio 2 d.) paskelbti nedarbo diena, su laidojimu susijusių paslaugų teikėjai teigia, kad šis sprendimas nepakeis nusistovėjusios tradicijos lankyti artimųjų kapus pirmą lapkričio dieną.

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2019/08/20/news/del-siulomos-nedarbo-dienos-izvelge-blogybe-kuri-apkartins-gyvenimus-daugeliui-11524552/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

Skaityti daugiau

Į paskutinę kelionę mirusiuosius ruošiantis tanatopraktikas: „Tokią profesiją retas renkasi pats“.

2019-07-22

„Žinau, kad prikelti žmogaus tikrai nesugebėsiu, bet galiu dėl jo padaryti kai ką gero ir prasmingo“, – apie savo darbą pasakoja Vilniaus laidojimo rūmuose dirbantis tanatopraktikas Kęstutis. Jis yra tas, kuris rūpinasi, kad kiekvieno mirusiojo kelionė anapilin būtų kuo gražesnė.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/i-paskutine-kelione-mirusiuosius-ruosiantis-tanatopraktikas-tokia-profesija-retas-renkasi-pats-56-1174242?copied

 

Skaityti daugiau

Svečiuose pas giminaitę nustėro: „Spintoje ji laiko vyro lavoną“

2019-07-15

„Mane tai ne juokais sukrėtė – tiesiog nežinau, ką daryti“, – tokia buvo reakcija moters, grįžusios iš viešnagės pas giminaitę. O kaip reaguotumėt jūs, spintelėje prie stalo pastebėję ritualinę vietą?

Skaitykite daugiau:

https://www.lrytas.lt/bendraukime/man-rupi/2019/07/13/news/sveciuose-pas-giminaite-nustero-spintoje-ji-laiko-vyro-lavona–11020797/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

 

Skaityti daugiau

Siūlome Jums naują paslaugą.

2019-07-11

Laidotuvės dažniausiai įvyksta netikėtai. Net ir esant didžiausiam norui tą akimirką atsisveikinti su išėjusiuoju, ne visada atsiranda galimybių. Buvimas už tūkstančių kilometrų kartais yra didelė kliūtis, užkertanti kelią sudalyvauti šarvojime ir laidotuvėse. Fizinė negalia ar prasta sveikatos būklė taip pat gali sutrukdyti atvykti.

Todėl siūlome Jums naują paslaugą – minėtų procesų tiesioginį stebėjimą internetu. Negalintis atvykti asmuo gautų specialų prisijungimą, kuris nukeltų į atsisveikinimą su mirusiuoju ir, nepaisant atstumo, padėtų nepraleisti šio paskutiniojo momento.

Tikimės, kad ši moderni naujovė palengvins negalinčiųjų atvykti padėtį, leisdama išlydėti jiems brangų asmenį į paskutinę kelionę nuotoliniu būdu.

Skaityti daugiau