Pačios neįprasčiausios įžymybių susiplanuotos laidotuvės.

Sakoma, kad talentas, jei tik žmogus jį turi, palieka pėdsaką visuose darbuose, kurių tas žmogus imasi. Šį teiginį, matyt, patvirtina ir įvairiais talentais garsėjančių asmenų laidotuvės, kuriomis jie patys pasirūpino dar tada, kai buvo gyvi.
Skaitykite daugiau:

https://www.delfi.lt/gyvenimas/istorijos/pacios-neiprasciausios-izymybiu-susiplanuotos-laidotuves-ferari-vietoje-karsto-ir-pelenai-nuskraidinti-i-menuli.d?id=79916421

Skaityti daugiau

Siūlome Jums naują paslaugą

Laidotuvės dažniausiai įvyksta netikėtai. Net ir esant didžiausiam norui tą akimirką atsisveikinti su išėjusiuoju, ne visada atsiranda galimybių. Buvimas už tūkstančių kilometrų kartais yra didelė kliūtis, užkertanti kelią sudalyvauti šarvojime ir laidotuvėse. Fizinė negalia ar prasta sveikatos būklė taip pat gali sutrukdyti atvykti. Todėl siūlome Jums naują paslaugą – minėtų procesų tiesioginį stebėjimą internetu. Negalintis…

Skaityti daugiau

Dalyvaujame LRPA inicijuojamoje akcijoje “Memoria” , žvakutės degs Olandų g. 22 , Vilnius, Vilniaus laidojimo rūmai “Ritualas” “Memoria” akcija vyks nuo splaio 30 d. 18 val. ir tęsis iki lapkričio 2 d. 18 val.

Lietuvos ritualinių paslaugų asociacijos įmonės šalia savo pastatų tradiciškai uždegs žvakutes, išdėliotas taip, kad jos sudarytų raidę „M“. Akcijos „Memoria“ (išvertus iš lotynų kalbos – „atminimas“) dalyviai nusprendė tokiu būdu pareikšti pagarbą tiems, kuriuos padėjo palydėti į amžino poilsio vietą, taip pat tiems, kurių nebėra ir kurių kapų niekas neaplanko.
„Memoria“ žvakutės sužibs 14-oje vietų: Alytuje, Dauguose (Alytaus r.), Druskininkuose, Kaune, Kretingoje, Marijampolėje, Plungėje, Prienuose, Šilutėje, Šakiuose, Telšiuose ir Vilniuje.

Skaityti daugiau