-Palikti jas ant kapo. Tai vienas labiausiai įprastų būdų, kur palikti atsisveikinimo metu atneštas gėles. Tokiu atveju svarbu prisiminti, kad skintos gėlės, tikėtina, nelaikys ilgiau nei savaitės. Tad reikės atitinkamai suplanuoti, kada atvykti jų nuimti.
-Pasiimti su savimi. Jei tarp atneštų gėlių buvo velionio mylimiausių gėlių, verta pasvarstyti apie keletos gėlių atsinešimą ir palaikymą atminimui namuose. Šios gėlės taip pat gal būti švelnus priminimas, kad kitiems žmonėms rūpėjo velionis bei rūpite jūs, kad nesate vienas gėdėjimo procese.
-Pasodinkite ką nors iš gėlių savo sode. Jei į atsisveikinimą atneštų gėlių tarpe buvo velionio mylimų gėlių, kurios, tikėtina, prigytų jūsų sode, galite pasvarstyti apie jų pasodinimą. Taip sukurtumėte gyvą atminimo monumentą velioniui savo aplinkoje.
-Sukurkite ką nors kūrybiško iš gėlių. Tai galėtų būti knygų skirtukas iš džiovintų gėlių, paveikslas, rankdarbis ar koks kitas objektas, kuriame šios gėlės įgautų naują formą. Tai galėtų tapti savotiškas atminimas velioniui.