Nors karsto pasirinkimas iš pažiūros nėra labai kompleksinis procesas, visgi yra kelios klaidos, kurių galima išvengti, kad pasirinkimas būtų sklandesnis. Dalinamės jomis:

 

Karsto rinkimas neturint biudžeto. Karstai yra gaminami iš skirtingų medžiagų ir turi kitų niuansų, kas gali lemti gan didelį kainų skirtumą tarp jų. Todėl atėjimas nusimačius, kiek šiam daiktui galite skirti padėtų jums bei laidojimo rūmų darbuotojai galėtų iškart atmesti tam tikras opcijas ir išrinkti tinkamiausią variantą.

 

Rinkimasis nesužinojus skirtingų karstų tipų. Užtikriname, kad renkantis karstą iš mūsų asortimento, mūsų darbuotojai visada paaiškins esminius karstų skirtumus ir padės išsirinkti, kuris labiausiai atitiktų jūsų lūkesčius.

 

Karsto paieška neįvertinus velionio išreikštos valios. Prieš pradedant rinktis karstą svarbu prisiminti, kokį norą turėjo velionis, o jei jo nebuvo išreiškęs – kartu su artimaisiais įsivertinti, koks karstas būtų atitikęs jo valią ar stiliaus suvokimą. Kaip bebūtų, juk karstas bus ta vieta, kurioje jo, o ne ko nors kito, lauks amžinasis poilsis.

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pateikti atsiliepimą